0%

o ośrodku

Ośrodek w Kokoszkach reprezentowany przez TKKF Jaguar Gdańsk dołączył do programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM 1 marca 2014 roku. Trenerem koordynatorem ośrodka jest Marek Szutowicz.

Aktualności

Kokoszki

Ateitis Cup 2018: Jaguar 2008 na pudle

27.11.2018

W dniach 23-25 listopada zespół Jaguara Gdańsk 2008 wziął udział w międzynarodowym turnieju Ateitis Cup rozgrywanym w litewskiej stolicy - Wilnie. W zawodach wystartowało 36 drużyn z 9 krajów Europy.

czytaj więcej
Kokoszki

Jaguar w reprezentacji Polski U14

22.09.2017

Mateusz Nawrocki, wychowanek Akademii Piłkarskiej LG i programu "Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM", obecnie zawodnik Jaguar Gdańsk Północ 2004, otrzymał powołanie na międzypaństwowy mecz reprezentacji Polski U14. Spotkanie towarzyskie z reprezentacją Słowacji zostanie rozegrane 30 września w Pruszkowie.

czytaj więcej
Kokoszki

Bartłomiej Kula na zimowej Akademii Młodych Orłów

28.01.2017

Bartłomiej Kula, zawodnik Jaguara Gdańsk U-13, otrzymał powołanie na pierwszy turnus Zimowej Akademii Młodych Orłów, która organizowana jest przez Polski Związek Piłki Nożnej. Bartek weźmie udział w obozie, który 29 stycznia rozpocznie się w Bydgoszczy.

czytaj więcej
Kokoszki

Kadra Polski: powołani zawodnicy z rocznika 2005

23.10.2018

Polski Związek Piłki Nożnej wysłał powołania na zgrupowanie Reprezentacji Polski dla chłopców urodzonych w 2005 roku. Wśród zawodników, którzy wezmą w nim znalazło się dwóch piłkarzy objętych programem „Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM”.

czytaj więcej
Kokoszki

Sukces Młodych Piłkarzy Jaguara Gdańsk z rocznika 2004

28.08.2017

W dniach 25-27 sierpnia 2017 roku drużyna Jaguara Gdańsk z rocznika 2004 uczestniczyła w turnieju Nike Premier Cup , uważanym za nieoficjalne klubowe mistrzostwa Polski dla tego rocznika . Na tym silnie obsadzonym turnieju, w którym udział wzięły zwycięskie drużyny z 16 lig wojewódzkich, młodzi zawodnicy Jaguara, którzy objęci są programem „Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM” zajęli bardzo dobre IV miejsce.

czytaj więcej
Kokoszki

Jaguar Gdańsk rocznik 2005 - kolejna wygrana w lidze

19.09.2016

Wynik meczu Jaguar Gdańsk - Orkan II Rumia MKS 13 : 0

czytaj więcej
Kokoszki

Jaguar 2006 na turnieju E.Infra Cup

18.04.2018

Młodzi piłkarze Jaguara Gdańsk r. 2006 rywalizowali w turnieju E.Infra Cup. Turniej rozegrany został w niemieckim Hamm w dniach 7-8 kwietnia 2018 i wzięło w nim udział ponad 40 drużyn U-12.

czytaj więcej
Kokoszki

Wygrywamy półfinał LOTOS Junior Cup

27.05.2017

27 maja 2017 roku na boisku przy ul. Budowlanych w Gdańsku - Koszkach został rozegrany półfinał turnieju LOTOS Junior Cup.

czytaj więcej
Kokoszki

Wygrana Jaguara Gdańsk 2005

05.09.2016

Wygrana Jaguara Gdańsk 005 na inaugurację sezonu 2016/2017

czytaj więcej
Kokoszki

Atetis Cup - 6. miejsce młodych Jaguarów w prestiżowym turnieju

28.12.2017

Jaguar Gdańsk rocznik 2008 w dniach 1-3.12.2017r. brał udział w prestiżowym międzynarodowym turnieju na Litwie Ateitis CUP – International Youth Football Tournament. W turnieju wzięło udział 40 zespołów z całej Europy, a wśród nich tak znane marki jak: AC Milan, Juventus Turyn, Liverpool FC, Baltika Kaliningrad, Dinamo Mińsk, Bate Borysów czy Jagiellonia Białystok.

czytaj więcej
Kokoszki

Pięciu wychowanków Programu na testach w Pogoni Szczecin

01.02.2017

Aż 5 zawodników Jaguara Gdańsk, który współpracuje z APLG w ramach programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM, zostało zaproszonych na testy do akademii Pogoni Szczecin. W trakcie tygodniowego pobytu zostaną sprawdzeni pod kątem piłkarskim, taktycznym, motorycznym i technicznym.

czytaj więcej
Kokoszki

Wygrana Jaguara 2003 Południe na inaugurację sezonu

04.09.2016

Od wygranego meczu z drużyną Arki II Gdynia rozpoczęli sezon chłopcy Jaguara Gdańsk Południe rocznik 2003. Na trudnym terenie, w Gdyni, pokonali swoich rywali 2-1.

czytaj więcej
Wczytaj więcej aktualności

Stypendyści

Kacper Bielecki
Data urodzenia 2006-09-14
Bartosz Borkowski
Data urodzenia 2006-05-04
Bartłomiej Bromirski
Data urodzenia 2006-04-08
Marcin Ceremus
Data urodzenia 2005-02-11
Wojciech Goć
Data urodzenia 2005-04-09
Bartłomiej Kałduński
Data urodzenia 2005-04-16
Jakub Kłodaś
Data urodzenia 2003-01-07
Sebastian Partyka
Data urodzenia 2003-04-28
Igor Pawlak
Data urodzenia 2006-03-15
Maksymilian Pietrzykowski
Data urodzenia 2007-02-01
Adam Płotka
Data urodzenia 2005-01-09
Mateusz Ryszewski
Data urodzenia 2006-11-24
Jakub Wireński
Data urodzenia 2004-01-16
Szymon Łukasik
Data urodzenia 2007-01-06
Sebastian Andruszkiewicz
Data urodzenia 2006-08-31
Marcin Bagiński
Data urodzenia 2008-02-07
Jakub Baranowski
Data urodzenia 2008-12-15
Kuba Bartczak
Data urodzenia 2008-01-31
Bartłomiej Bartel
Data urodzenia 2003-02-22
Łukasz Bartos
Data urodzenia 2003-12-16
Jakub Benke
Data urodzenia 2005-02-27
Karol Berdys
Data urodzenia 2005-08-18
Kamil Berdys
Data urodzenia 2006-08-03
Dawid Bessman
Data urodzenia 2007-07-27
Milan Bibij
Data urodzenia 2007-08-17
Kacper Bielecki
Data urodzenia 2006-09-14
Antoni Biłanicz
Data urodzenia 2003-07-04
Kamil Bolewski
Data urodzenia 2006-03-11
Bartosz Borkowski
Data urodzenia 2006-05-04
Bartłomiej Bromirski
Data urodzenia 2006-04-08
Sebastian Błoch
Data urodzenia 2005-07-24
Marcin Ceremus
Data urodzenia 2005-02-11
Kryspin Cholewa
Data urodzenia 2007-01-05
Michał Cylkowski
Data urodzenia 2003-10-13
Piotr Cylkowski
Data urodzenia 2007-01-17
Konrad Czerepanow
Data urodzenia 2005-04-11
Michał Daczko
Data urodzenia 2005-09-26
Janusz Damian
Data urodzenia 2007-02-21
Leon Dmochowski
Data urodzenia 2008-07-13
Mikołaj Dumański
Data urodzenia 2006-02-01
Marcel Dumański
Data urodzenia 2008-01-01
Piotr Duzinkiewicz
Data urodzenia 2007-01-30
Filip Filipowicz
Data urodzenia 2005-11-25
Mateusz Gajtka
Data urodzenia 2007-01-22
Tymon Gibała
Data urodzenia 2006-01-06
Wojciech Goć
Data urodzenia 2005-04-09
Dawid Jegorow
Data urodzenia 2005-10-18
Oskar Kaczor
Data urodzenia 2005-06-29
Igor Kąkel
Data urodzenia 2005-10-24
Kacper Kaszuba
Data urodzenia 2005-10-25
Bartłomiej Kałduński
Data urodzenia 2005-04-16
Tomasz Kiejdo
Data urodzenia 2006-06-16
Oliwier Kościński
Data urodzenia 2008-02-11
Franciszek Kostecki
Data urodzenia 2007-03-25
Olaf Kowalski
Data urodzenia 2005-09-24
Ksawery Kownacki
Data urodzenia 2005-09-30
Jan Kujawski
Data urodzenia 2004-06-16
Jakub Kłodaś
Data urodzenia 2003-01-07
Paweł Laskowski
Data urodzenia 2006-12-27
Hubert Leopold
Data urodzenia 2006-02-22
Gracjan Lignowski
Data urodzenia 2003-07-16
Jan Liszewski
Data urodzenia 2008-02-13
Maksymilian Maćko
Data urodzenia 2005-10-16
Dawid Makowski
Data urodzenia 2005-10-28
Wiktor Malon
Data urodzenia 2005-06-25
Kacper Malon
Data urodzenia 2008-06-21
Antoni Mańkowski
Data urodzenia 2005-09-11
Kamil Marjański
Data urodzenia 2003-09-19
Cezary Mazurek
Data urodzenia 2008-04-14
Szymon Małys
Data urodzenia 2003-03-07
Igor Meleż
Data urodzenia 2007-10-30
Daniel Mikołajewski
Data urodzenia 2006-01-24
Piotr Niewiadomski
Data urodzenia 2006-07-31
Dawid Nonna
Data urodzenia 2003-09-10
Adrian Opala
Data urodzenia 2005-03-24
Jakub Orzech
Data urodzenia 2006-06-06
Filip Oświeciński
Data urodzenia 2005-11-21
Bartosz Paluch
Data urodzenia 2005-10-16
Sebastian Partyka
Data urodzenia 2003-04-28
Igor Pawlak
Data urodzenia 2006-03-15
Kajetan Pendowski
Data urodzenia 2006-01-21
Dominik Piastowski
Data urodzenia 2005-09-03
Maksymilian Pietrzykowski
Data urodzenia 2007-02-01
Kacper Piotrowski
Data urodzenia 2005-01-11
Patryk Popieliński
Data urodzenia 2005-12-04
Adam Płotka
Data urodzenia 2005-01-09
Karol Redlarski
Data urodzenia 2006-01-02
Tobiasz Rybacki
Data urodzenia 2003-01-04
Adrian Rychłowski
Data urodzenia 2007-04-30
Jakub Rydzkowski
Data urodzenia 2007-11-17
Mateusz Ryszewski
Data urodzenia 2006-11-24
Krzysztof Samul
Data urodzenia 2006-08-16
Bastian Schmitt
Data urodzenia 2003-10-13
Dawid Schmitt
Data urodzenia 2003-04-08
Jakub Sieroń
Data urodzenia 2003-07-02
Oskar Skalski
Data urodzenia 2007-12-08
Piotr Smyk
Data urodzenia 2006-10-10
Jakub Spychalski
Data urodzenia 2006-05-22
Aleksander Stawiany
Data urodzenia 2008-01-04
Szymon Szczurowski
Data urodzenia 2006-01-14
Karol Szczygieł
Data urodzenia 2008-11-28
Filip Szmelczyński
Data urodzenia 2006-07-21
Paweł Szreder
Data urodzenia 2007-08-02
Jakub Tołtyżewski
Data urodzenia 2006-10-29
Mateusz Urbanek
Data urodzenia 2004-03-26
Kacper Walewski
Data urodzenia 2007-05-15
Gerard Wangler
Data urodzenia 2003-04-21
Filip Wardencki
Data urodzenia 2007-11-17
Piotr Wasilewski
Data urodzenia 2007-04-06
Jędrzej Wieczorek
Data urodzenia 2003-09-10
Mateusz Wiktorko
Data urodzenia 2006-06-08
Jakub Wilski
Data urodzenia 2005-05-31
Jakub Wireński
Data urodzenia 2004-01-16
Jakub Wójciga
Data urodzenia 2008-11-29
Adam Wolski
Data urodzenia 2008-06-09
Adam Zakrzewski
Data urodzenia 2006-08-30
Maciej Zieliński
Data urodzenia 2003-06-12
Maciej Żmidziński
Data urodzenia 2005-04-10
Konrad Żołopa
Data urodzenia 2006-05-02
Jacek Żukowski
Data urodzenia 2003-08-15
Igor Zyntek
Data urodzenia 2008-02-07
Szymon Łukasik
Data urodzenia 2007-01-06
Łukasz Łysakowski
Data urodzenia 2005-10-31

Galeria

Ateitis Cup 2018

2018-11-27

Jaguar Gdańsk r. 2008 - Atetis Cup

2017-12-28

Nike Premier Cup 2017

2017-08-28
Wczytaj więcej galerii

Kontakt

Marek Szutowicz

Trener koordynator
Kokoszki

608 067 593
szutowicz@poczta.onet.pl

Kokoszki

ul. Budowlanych 49/5, 80-980 Gdańsk